Pocta bratřím Čapkům

FROM THE NEW YORK PREMIERE OF R.U.R. in 1923
Karel CapekOpera o třech dějstvích od Zdeňka Blažka, adaptace Jan Jirásek. Libreto je založeno na stejnojmenné divadelní hře Karla Čapka z roku 1921.
Zdeněk Blažek Milan Kaňák Pawel Janicki Jan JirasekJana Prekova Woody Vasulka Petr Vrana
PARTNERS
MARS Media Archiv Prague National Theatre Brno WRO Center for Media Art
SUPPORT
Culture 2000 Programme Czech Cultural Department

mapa vodních cest

Sponzorské příležitosti  na realizaci projektu "Floating Island"

Projekt a koncepce divadelního prostoru na lodi budou řešeny multimediálně, tj. variabilitou prostoru, která umožňuje různá atraktivní řešení od scénického využití až po kongresový a koncertní sál. Tím se otvírá pro sponzory projektu řada možností pro společensko-kulturní akce, odborná symposia, promítání filmů, atd.
Celý areál lodi může být sponzorům k dispozici také pro setkání klienty, tiskové konference a presentace aktivit. 

Protože náš ostrov bude pohyblivý, může propagovat na cestě po tuzemských i evropských tocích sponzorovu značku v neobvyklé a nezvyklé míře. K tomuto účelu bude využívána laserová technika (ta bude nedílnou součástí technického vybavení lodi) , projekce na kouř a do vodní stěny a také tradiční upoutávky - plakáty, programy, vstupenky a kompletní propagační materiály jakož i standardní PR aktivity. Nedílnou součástí budou i doprovodné programy při zakotvení lodi u břehu ve významných evropských městech (budou k dispozici např. výstavní plochy na panelech nabízející prostor pro presentaci sponzorových aktivit, může být zajišťována distribuce jeho propagačních materiálů včetně reklamních filmů).

Pro sponzory se tak nabízí jedinečná možnost spolupodílet se tak na uskutečnění smělé myšlenky a zároveň tak získat neobyčejnou příležitost k neotřelé presentaci českých firem ve velkých městech evropských zemí.

mapa vodních cest (pdf)

R.U.R. Rossum's Universal Robots, 2008